• دوشنبه ۱۴ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9612-10288-5
  • خبرنگار : 1142
  • منبع خبر : ----

همایش سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان حوزه گردشگری در تبریز برگزار می‌شود

همایش سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان حوزه گردشگری در تبریز برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، مدیر کل طرحهای ملی وزارت ورزش و جوانان، جهت برگزاری همایش سازمان‌های مردم‌نهاد فعال در حوزه گردشگری در بهار سال آتی، با مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی دیدار کرد.

امیرحسین آل‌اسحاق، در رابطه با ایجاد شبکه های ملی سازمانهای مردم نهاد در حوزه گردشگری گفت: این شبکه سازی علیرغم توانمندسازی که برای سمنها متصور هستیم، می تواند توانمندیهای آنها را در عرصه ملی منجر به هم افزایی شود. این امر در حالی است که یک سازمان مردم نهاد فعال در این حوزه در یک استان کشور، می تواند گردشگران داخلی و حتی خارجی علاقه مند را بعد از استفاده از خدمات توریسم و گردشگری آن استان به یک سمن دیگر در سایر استانها یا اقلیمهای کشور معرفی کند.

وی افزود: با توجه به اینکه کشورمان دارای اقلیم های چهار فصل می باشد لذا اشتغال زایی و ایجاد درآمد پایدار از طریق صنعت توریسم و اکوتوریسم توسط سمنهای جوانان امری عملی هست که همت جوانان این مرز و بوم را می‌طلبد.

مدیرکل طرح‌های ملی وزارت ورزش و جوانان، همچنین خاطرنشان کرد: تبریز به عنوان سرمشق، هم در زمینه شبکه سازی سمنهای گردشگری و هم در مورد شبکه سازی سایر حوزه های فعالیت سازمانهای مردم نهاد جوانان کشور تلقی می شود و می توان تبریز وآذربایجان شرقی را به عنوان شتاب دهنده حوزه گردشگری کشور معرفی کرد.

ایوب بهتاج، مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی نیز جوانان استان را از توانمندترین جوانان کشور دانست و گفت: در سال‌های پیش با تلاش و استمراری که در حوزه امور جوانان اداره کل آذربایجان شرقی شاهد بوده‌ایم، آشکار است که ارتقای رتبه‌های ارزیابی و دستاوردهای علمی و فنی استان، مرهون تلاش جوانان و سازمانهای مردم نهاد جوانان استان می باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: