• یکشنبه ۱۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9612-4987-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

شهردار تبریز:

ناهنجاری اجتماعی باغ گلستان به بازنگری نیاز دارد

شهردار تبریز تاکید کرد: باغ گلستان از پارک‌های تاریخی در مرکز شهر هستند که وضعیت ناهنجاری اجتماعی آن در ایام نوروز به بازنگری نیاز دارد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، ایرج شهین باهر در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر با اعلام این خبر گفت: گردشگران بیشتر ترجیح می‌دهند که در مرکز شهر و در نزدیکی اماکن گردشگری شهر، اقامت داشته باشند و از این رو ضروری است که به وضعیت کنونی باغ گلستان در مرکز شهر نگاه ویژه شود.

وی ادامه داد: وضعیت این پارک برای شهروندان ناخوشایند است که این حل این مسئله، مشارکت تمامی دستگاه‎ها را می‌طلبد و مسائل مربوط به آن، تنها با حضور و فعالیت شهرداری امکان پذیر نیست.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به ارائه تخفیف به گردشگرانی که به تبریز سفر می‎کنند، گفت: این تخفیف‌ها بهتر است که از طریق صدا و سیمای آذربایجان شرقی و دیگر استان‌های کشور اطلاع رسانی شود تا افرادی که در ایام تعطیلات عید نوروز قصد سفر را دارند، مشتاق شوند که این شهر را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب کنند.

شهین باهر حذف زوائد بصری، مرتب‌سازی ورودی‎‌های تبریز، نصب المان و رنگ آمیزی جداول و معابر را از جمله اقدامات شهرداری تبریز در آستانه آغاط سال جدید عنوان کرد و گفت: هم‌چنین در حال برنامه‌ریزی برای هدایت گردشگران ورودی به سمت تبریز هستیم؛ به طوریکه ورود آنان از تبریز و خروجشان از شیراز باشد و بتوانیم امکان سفر و اقامت گردشگران را در تبریز فراهم کنیم.

وی هم‌چنین خواستار اصلاح نرده‎ و گاردریل‌ مسیرهای منتهی به ورودی‌های تبریز شد. 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: