• یکشنبه ۱۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9612-4187-5
  • خبرنگار : 1172
  • منبع خبر : ----

شهردار تبریز:

مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز، مهیای «تبریز ۲۰۱۸» می‌شود


شهردار تبریز با اشاره به آخرین مراحل تکمیلی مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز، گفت: این مرکز ارزشمند، به عنوان زیرساخت اصلی «تبریز۲۰۱۸» میزبان برنامه‌های ملی و بین‌المللی خواهد بود.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، ایرج شهین‌باهر در حاشیه بازدید استاندار آذربایجان‌شرقی از پروژه‌های گردشگری شهرداری تبریز خاطرنشان کرد: سالن اصلی مرکز همایش‌های بین المللی تبریز با ۱۴۰۰ نفر جمعیت، تقریباً به پایان رسیده و به زودی بخش‌های تاسیساتی آن نیز تکمیل می‌شود.
 
وی اضافه کرد: این پروژه، بزرگترین سالن همایش‌ها در شمال غرب کشور است که به عنوان یک مجموعه فرهنگی و هنری، مهیای میزبانی‌های علمی، فرهنگی و هنری  شهر می‌شود.
 
شهردار تبریز با اشاره به پیش‌بینی ۱۲۰ رویداد ملی و بین‌المللی در برنامه‌های گردشگری تبریز ۲۰۱۸ گفت: این رویدادها که پیش از این در تهران و سایر شهرهای کشور، برگزار می‌شد، با افتتاح رسمی تبریز ۲۰۱۸ از پنجم اردیبهشت ۹۷، عمدتاً به میزبانی تبریز و در این مرکز برگزار می‌شود.
 
شهین‌باهر در ادامه با اشاره به روند پیشرفت مجموعه تاریخی و فرهنگی مقبره‌الشعرا، اظهار کرد: تلاش می کنیم حد شمالی این مجموعه را برای ورود گردشگران آماده کرده و سایر بخش‌های دردست‌اجرا را نیز به طرز مناسبی پوشش دهیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: