• پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9612-7288-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

برگزاری اولین همایش ملی گردشگری و کسب و کار ورزشی در تبریز

اولین همایش ملی گردشگری و کسب و کار ورزشی به میزبانی دانشگاه تبریز و با تلاش دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی این دانشگاه روز پنجشنبه از ساعت 8:30  الی 18 با حضور اساتید برجسته کشور، دانشجویان، صاحب نظران و مسئولان شهری و ورزشی تبریز برگزار شد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، این همایش با رویکرد تبریز 2018 و طی همکاری دانشکده تربیت بدنی با اداره کل ورزش و جوانان استان و شهرداری شهر تبریز برگزار شد.

دکتر رسول خدادادی دبیر اجرایی این همایش تعداد کل مقاله های ارسال شده به همایش را 148 مقاله عنوان کرد که از این تعداد مقاله 22 مقاله توسط داوران همایش رد شد و از بین مقاله های پذیرفته شده 16 مقاله برای سخنرانی، 4 مقاله برای سخرانی کلیدی و 79 مقاله به صورت پوستر ارائه شدند. ضمن اینکه در حاشیه این همایش سه کارگاه تخصصی نیز برای حاضرین تدارک دیده شده بود.

مراسم افتاحیه همایش ملی گردشگری و کسب و کار ورزشی ساعت 8:30 آغاز شد. دکتر محمدرضا پورمحمدی رئیس دانشگاه تبریز و رئیس این همایش ضمن خوشامدگویی به حاضرین در ابتدای مراسم افتتاحیه به تبیین اهمیت گردشگری و توجه به کسب و کار ورزشی برای رونق اشتغال در کشور پرداخت. در ادامه مراسم افتتاحیه ایوب بهتاج، مدیر کل ورزش و جوانان استان، سعید نیکوخصلت، عضو شورای شهر تبریز و دبیر کل این همایش و یعقوب بدری آذر، رئیس دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی و غلامحسین مسعودی ریحان، رئیس شورای شهرستان تبریز نیز برای حاضرین سخرانی کردند و سپس ارایه‌ی مقاله‌های پذیرفته شده آغاز شد و پس از برپایی کارگاه‌های پیش بینی شده، همایش ملی گردشگری و کسب و کار ورزشی با برگزاری مراسم اختتامیه که ساعت 17 آغاز شد به کار خود پایان داد. 

لازم به ذکر است که در مراسم اختتامیه این همایش از نفرات برتر در بخش های مختلف و اساتید برجسته حاضر در همایش با اهدای لوح تقدیر و هدیه تجلیل شد.

 برگزاری این همایش را دانشجویان مقاطع دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تبریز بر عهده داشتند که این موضوع بسیار قابل توجه بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: