• سه شنبه ۹ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 968-2486-5
  • خبرنگار : 1173
  • منبع خبر : ----

درج همایش ملی گردشگری پیام نور در تقویم تبریز 2018

دومین همایش ملی گردشگری دانشگاه پیام نور در تقویم تبریز 2018 درج شد. 

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، در راستای تعامل و همکاری و حضور دانشگاه پیام نور استان در رویداد بین المللی تبریز 2018، رئیس دانشگاه پیام نور استان و هیئت همراه با حضور در اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان با مدیر کل این اداره دیدار کردند.

"بخشعلی معصومی"، رئیس دانشگاه پیام نور تبریز با معرفی اجمالی دانشگاه پیام نور، به معرفی پتانسیل ها و ظرفیت های این دانشگاه پرداخت و گفت : با توجه به دایر بودن رشته هایی همچون عکاسی ، معماری و مدیریت جهانگردی در مرکز تبریز و حضور دانشجویان با استعداد و علاقه مند در این رشته ها می توانیم تعامل خوب و گسترده ای با سازمان میراث فرهنگی و گردشگری داشته باشیم.

وی  با اشاره به اهمیت رویداد بین المللی تبریز 2018 و لزوم برنامه ریزی برای بهره مندی حداکثری از مزایا و فرصت های ایجاد شده در راستای آن، تاکید کرد: دومین همایش ملی گردشگری با تصویب سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور، به میزبانی آذربایجان شرقی در روزهای 15 و 16 اردیبهشت سال 97 برگزار خواهد شد که می توانیم با تعامل فی مابین و برنامه ریزی مناسب اثربخشی خوبی در رویداد تبریز 2018 داشته باشیم و در این راستا آماده هرگونه همکاری با نهادهای مربوطه هستیم .

"ابولفضل غنی زاده"، معاون دانشگاه پیام نور استان نیز با تاکید بر برنامه ریزی صورت گرفته در راستای تخصیص بخشی از همایش ملی گردشگری پیام نور استان به جشنواره عکاسی، گفت: می توانیم با بهره گیری از تجارب متخصصین در این حوزه اثری ماندگار و خوب به همت دانشگاه پیام نور در رویداد تبریز 2018 داشته باشیم .

"مرتضی آبدار"، مدیر کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی نیز ضمن قدردانی از توجه مسئولان دانشگاه به موضوع تبریز 2018 و نیز ارائه گزارشی در خصوص کارهای انجام شده، گفت: با تعامل مناسب و گسترده شاهد برگزاری همایشی با شکوه در تبریز خواهیم بود. دانشگاه پیام نور گستردگی خوبی در سطح استان دارد و با توجه  به پتانسیل های این دانشگاه در حوزه های مختلف، شاهد عقد تفاهم نامه همکاری بین دو مجموعه خواهیم بود.

طرفین در خصوص برگزاری همایش گردشگری دانشگاه پیام نور، همکاری در رویداد تبریز 2018 و برگزاری دوره های آموزشی به توافق رسیدند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: