• دوشنبه ۸ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-5414-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی در بازدید از غرفه ایسنا:

توانمندی‌های زنان در حوزه گردشگری از طریق رسانه‌ها معرفی شود

مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به حضور پررنگ زنان در حوزه‌ی گردشگری و قسمت‌های مربوطه، تاکید کرد که رسانه‌ها نقش موثری را در معرفی توانمندی‌های زنان در گردشگری دارند.
 
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، پروین اشراقی در حاشیه نهمین نمایشگاه مطبوعات استان با حضور در غرفه ایسنا با اشاره به این‌که رسانه‌ها نقطه‌ی حساس جامعه در انعکاس اخبار هستند، اظهار کرد: با برقراری ارتباط موثر و آشنایی با توانایی‌های مردم استان و به ویژه زنان، توسعه‌ی همه‌جانبه ممکن می‌شود و معتقدم که رسانه‌ها می‌توانند پتانسیل‌های هر بخش را به خوبی به نمایش گذارند.
 
وی در ادامه در خصوص انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری اسلامی در سال 2018، یاد آور شد: به مناسبت این رویداد که خود شروعی برای توسعه‌ی گردشگری در استان است، ظرفیت‌های زنان کشور را توسط زنان تبریز به دنیا نشان دهیم و در این راستا آماده‌ی دریافت برنامه‌ها و ایده‌های مختصصان و فعالان گردشگری در رابطه با مشارکت زنان در این حوزه هستیم.
 
وی از ارائه برنامه‌های پیشنهادی با محوریت زنان در رابطه با رویداد تبریز 2018 خبر داد و گفت: برگزاری نشست‌ تخصصی وزرای زن کشورهای اسلامی، برنامه‌های آئینی و برپایی نمایشگاه صنایع دستی از جمله برنامه‌هایی است که در صورت تامین اعتبارات مالی در طول سال 2018، اجرایی می‌شود.
 
اشراقی در بخشی دیگر از سخنان خود بر اهمیت احداث مراکز تفریحی و در عین حال فرهنگی برای بانوان در شهرهای استان تاکید کرد که خیران هم می‌توانند در ساخت این گونه مراکز با شهرداری‌ها همکاری داشته باشند. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: