• یکشنبه ۲۲ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-19714-5
  • خبرنگار : 1178
  • منبع خبر : ----

معاون امور فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی:

نقطه‌ی شروع موسسات مردم نهاد دغدغه‌ی مردم است


معاون امور فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی ضمن تبریک روز تشکل‌ها و مشارکت اجتماعی در خصوص تفاوت‌های فاحش موسسات خصوصی و موسسات مردم نهاد، بیان کرد: نقطه‌ی شروع موسسات مردم نهاد دغدغه‌ی مردم است.

امیر تقی‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی گفت: مردم تصور می‌کنند که دستگاه‌های دولتی موظف به حل مشکلات مردم هستند در حالی که این وظایف بر دوش موسسه‌های مردم نهاد است که افراد معمولی اعضای تشکیل دهنده‌ی آن هستند.

وی ادامه داد: دولت برای تشکیل این نهادها و موسسات زمینه‌های لازم را ایجاد می‌کند تا به یکایک مشکلات مردم رسیدگی لازم شود. 

وی گفت: موسسات مردم نهاد در آذربایجان‌شرقی خوشبختانه به نحو احسن در زمینه‌ی خود فعالیت دارد اما در معرفی این موسسات ضعفی وجود دارد که مردم با شرکت‌های خصوصی اشتباه می‌گیرند. 

تقی زاده خاطرنشان کرد: دغدغه‌ها ناشی از عملکرد ضعیف دستگاه‌های دولتی می‌باشد که احساس کمبود امکانات در جامعه ایجاد می‌کند که گاهی این در مشارکت ابتدا اعتماد و به دنبال آن، مسئولیت پذیری لازم است که این دو، مشارکت اجتماعی و سرمایه‌ی ملی ایجاد می‌کند. 

وی تصریح کرد: این موسسات مردم نهاد با توسل به نیازها و قدرت‌های مردم راه خود را ادامه داده و امید است برای در هر زمینه این موسسات فعالیت بالای خود را به مردم و جامعه‌ی خود نشان دهد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: