• یکشنبه ۲۲ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 965-5784-5
  • خبرنگار : 1154
  • منبع خبر : ----

دبیر اجرایی خانه کارگر تبریز در گفت‌وگو‌ با ایسنا:

واگذاری کارخانه بلبرینگ‌سازی به کمیته‌ی دولتی حمایت از صنعت نهایی شود

دبیر اجرایی خانه کارگر تبریز گفت: امید است هرچه سریع‌تر واگذاری کارخانه بلبرینگ‌سازی به کمیته‌ی دولتی حمایت از صنعت نهایی شود تا کارگران این کارخانه بتوانند در آسایش به سر ببرند. 
  
کریم صادق‌زاده تبریزی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، در خصوص تجمع کارگران کارخانه بلبرینگ‌سازی تبریز اظهار کرد: بیش از 100 نفر از کارگران کارخانه بلبرینگ‌سازی تبریز در اعتراض به دریافت نکردن حقوق معوقه و مشکلات کارخانه در مقابل فرمانداری تبریز تجمع اعتراضی برگزار کردند. 
  
وی با بیان اینکه کارخانه بلبرینگ‌سازی تبریز به اشخاص ناتوان واگذار شده است، ادامه داد: به دلیل اینکه این کارخانه در دولت دهم به اشخاص فاقد اهلیت واگذار شده بود، مشکلات این واحد تولیدی بیشتر شده است. 
  
صادق زاده عنوان کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی و برخی مسئولان استانی خواستار واگذاری این کارخانه به کمیته دولتی حمایت از صنعت هستند؛ چراکه توسعه‌ی کارخانه بلبرینگ سازی تبریز با واگذاری آن به کمیته حمایت از صنعت عملی می‌شود. 
  
دبیر اجرایی خانه کارگر تبریز تصریح کرد: در حال حاضر تعیین تکلیف مراحل واگذاری این کارخانه در مرحله قانونی است. 
 
وی با بیان اینکه کارخانه بلبرینگ سازی تبریز به عنوان یکی از واحدهای منحصر به فرد تولیدی در کشور محسوب می شود، اظهار کرد: براین اساس مقرر شده دستگاه‌های  متولی در راستای مرتفع کردن مشکلات کارگران این شرکت اقدامات موثری انجام دهند . 
  
وی با اشاره به شاغل بودن بیش از 190 کارگر در کارخانه بلبرینگ‌سازی تبریز افزود: بسیاری از کارگران این کارخانه به علت اینکه با عدم دریافت حقوق مواجه شده‌اند به مشاغل دیگری چون کارهای ساختمانی روی آورده‌اند. 
  
دبیر اجرایی خانه کارگر تبریز متذکر شد: جامعه کارگری  از قوه قضاییه که همواره با قاطعیت عمل کرده می‌خواهد در راستای شناسایی متخلفان وارد عمل شود تا کارگران بتوانند در آسایش به سر ببرند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: