• یکشنبه ۲۲ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 965-5384-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت آذربایجان‌شرقی خبر داد

سپرده‌گذاری 1056 خیر در صندوق امداد ولایت


مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت آذربایجان‌شرقی گفت: یک هزار و 56 خیر استان در چهار ماهه سال جاری در صندوق امداد ولایت سپرده‌گذاری کرده‌اند که از این طریق زمینه کمک‌رسانی به بخش قابل توجهی از خانواده‌های نیازمند فراهم شده است. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، محمد یاورزاده با تاکید بر اینکه رسالت این صندوق پرداخت وام‌های قرض الحسنه به مددجویان تحت حمایت و نیازمندان غیر تحت حمایت است، افزود: از  ابتدای سال جاری تاکنون دو هزار و 474 نفر از وام کارگشایی صندوق قرض الحسنه امداد استان به مبلغ 46 میلیارد و 697 میلیون ریال بهره‌مند شده‌اند. 
  
یاورزاده با اشاره به اینکه در این مدت به 640 نفر تسهیلات اشتغال پرداخت شده است، گفت: مددجویان تحت حمایت و نیازمندان غیر تحت حمایت بیش از 49 میلیارد و 143 میلیون ریال تسهیلات اشتغال دریافت کرده‌اند. 
  
مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان با بیان اینکه بیشترین وام‌های تخصیصی به نیازمندان و مددجویان در سرفصل های کارگشایی و اشتغال پرداخت می‌شود، افزود: وام‌های اشتغال تا سقف 300  میلیون ریال و سایر وام‌ها همچون کارگشایی تا سقف 50 میلیون ریال به نیازمندان پرداخت می‌شود. 
  
وی با اشاره به اینکه این صندوق هم اکنون به شبکه شتاب بانکی متصل شده و صاحبان سپرده و خیران می توانند با کارت بانکی صندوق از تمامی دستگاه های عضو شتاب استفاده و وجوه خود را جابه جا کنند، گفت: اتصال صندوق به شبکه شتاب موجب تسهیل در مبادلات بانکی و سهولت استفاده سپرده گذاران نیکوکار و وام گیرندگان از خدمات این صندوق شده است. 
  
یاورزاده به تامین اعتبارات صندوق قرض الحسنه امداد از منابع امدادی و سپرده های خیران  اشاره کرد و گفت: رویکرد این نهاد جذب سپرده‌های مردمی برای تقویت منابع اعتباری صندوق قرض‌الحسنه‌ امداد ولایت و افزایش توان وام‌دهی صندوق است. 
  
وی با بیان اینکه صندوق قرض الحسنه امداد با هدف پرداخت تسهیلات قرض الحسنه با شرایط آسان به مددجویان و اقشار آسیب پذیر جامعه راه اندازی شده است، افزود: از مردم و خیران استان می خواهیم با سپرده گذاری در صندوق امداد شرایط مناسبی را برای حل مشکلات نیازمندان فراهم آورند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: