• یکشنبه ۲۲ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-19514-5
  • خبرنگار : 1149
  • منبع خبر : ----

وعده‌ی نماینده‌ی هشترود در مجلس برای حل مشکل بیمه خبرنگاران


نماینده هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی گفت: مهم‌ترین مشکل خبرنگاران نداشتن بیمه است که در آینده نزدیک نسبت به حل این مشکل در کمسیون اجتماعی مجلس تلاش خواهم کرد. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، سید حمزه امینی در مراسم بزرگ داشت روز خبرنگار و ستاد ساماندهی جوانان که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، خاطر نشان کرد: بزرگ ترین مشکل جوانان نداشتن یک شغل مناسب است و اگر این مشکل حل شود تمامی امور جوانان ساماندهی می‌شود. 
  
وی افزود: از جمله آسیب‌های اجتماعی موجود در جامعه کنونی ما، استفاده بیش از حد جوانان از فضای مجازی است که رفته رفته به یک تهدید بزرگ تبدیل می‌شود و یک زنگ خطر برای جوانان ایران زمین است که باید پیشگیری شود. 
  
وی اظهار کرد: با اختصاص یک و نیم میلیارد تومان اعتبار به تکمیل پایاب سد سهند بسیاری از مشکلات کشاورزان آن محدوده حل خواهد شد و با تخصیص اعتبار یک میلیارد تومانی از محل اعتبارات ارزش افزوده اداره کل ورزش و جوانان، مشکل استخر هم بر طرف خواهد شد که ما امیدواریم هر چه زودتر این اعتبارات اختصاص یابد. 
  
امینی ادامه داد: طی قراردادی که با سرمایه‌گذاران داشته‌ایم قرار بر این شده است که کارخانه کاغذسازی و کارخانه ساخت ریل آسانسور، کار ساخت و ساز محل کارخانه را از سر گیرند. 
  
فرماندار هشترود نیز در این مراسم خاطرنشان کرد: یکی از ملزومات ازدواج آسان داشتن شغل برای افراد جویای کار است و اگر این مهم محقق شود ازدواج خود به خود آسان می‌شود. 
  
حسن مستفید گفت: در هفته دولت که متقارن با هفته ازدواج آسان است یک جشن بزرگ برای جوانان هشترودی برگزار خواهد شد که متولی این مراسم شادی، اداره ورزش و جوانان خواهد بود. 
  
وی از کارهای تاثیرگذار خبرنگاران هم سخن گفت و یاد آور شد: خبرنگاری یعنی هنر خوب دیدن، خوب شنیدن، خوب گفتن و خوب نوشتن است و ای کاش بگذاریم این خوب‌ها به خوبی در جامعه رواج یابند. 
  
وی اظهار کرد: خبرنگار باید قلمش را در منفعت جامعه بچرخاند و در منفعت و مصلحت شخص قلم فرسایی نکند زیرا این شغل بسیار تاثیر گذار است. 
  
رئیس اداره ورزش و جوانان هشترود نیز در این مراسم اظهار کرد: بزرگ‌ترین مشکل جوانان ما، مشکل مثلثی ازدواج، اشتغال و مسکن است که باید بر طرف شود. 
  
حجت حسین پور ادامه داد: به علت نبود شغل در بین جوانان، شاهد افزایش طلاق و کاهش ازدواج هستیم و این در نوبت خود یک آسیب اجتماعی بسیار بزرگ است که باید حل و فصل شود. 
  
وی ادامه داد: در آینده نزدیک توسط اداره ورزش و جوانان مجمع خیرین ازدواج تشکیل خواهد شد تا کمی از نگرانی‌های جوانان منطقه کم شود اما با این کارها نمی‌توان ازدواج آسان را صد در صد عملی کرد و باید به فکر چاره بود. 
  
وی از هنرنمایی جوانان هشترودی در عرصه های ورزش در سطح کشور خبر داد و افزود: تعدادی از دختران جوان هشترودی به اردوی تیم ملی بسکتبال و چند نفر از دختران ورزشکار نیز به تیم ملی بدمینتون راه یافته‌اند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: