• پنجشنبه ۱۷ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 961-7514-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

در دیدار شهردار تبریز و وزیر نیرو مقرر شد؛

نوسازی سیستم‌های روشنایی هسته مرکزی شهر در راستای اهداف زیرساختی «تبریز 2018»

شهردار تبریز با اشاره به دیدار اخیر خود با وزیر نیرو، از نوسازی سیستم‌های روشنایی در هسته مرکزی شهر خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، صادق نجفی با اعلام این خبر خاطرنشان کرد: در دیداری که با برادر بزرگوارمان، جناب آقای مهندس چیت‌چیان و معاون توانیر این مجموعه داشتیم، مقرر شد، سیستم‌های روشنایی هسته مرکزی تبریز، در شش ماه آتی با جایگزینی انواع لامپ‌های LED نوسازی شود.

وی اضافه کرد: همچنین مقرر شد بخشی از سیستم هوایی برق در محدوده تاریخی و گردشگری مرکز شهر، در یک برنامه مشخص، در قالب شبکه زیرزمینی اجرا شود که این امر نقش موثری در افزایش ایمنی، کیفیت بصری شهر و تقویت خدمات برق در این محدوده مهم خواهد داشت.

شهردار تبریز اظهار کرد: وزارت نیرو متعهد شده در مورد محورهای مورد توافق، با ۵۰ میلیارد تومان هزینه‌گذاری، نقش لازم را در تقویت زیرساخت‌های تبریز ۲۰۱۸ ایفا کند و در مقابل، شهرداری تبریز نیز تسهیلات، تخفیفات و شرایط لازم را در ارتباط با زیرمجموعه‌های این وزارتخانه، ایفا خواهد کرد.

نجفی، با بیان این‌که مدیریت هماهنگ شهری، ضرورت مهم اداره شهر است، خاطرنشان کرد: اختیارات قانونی شهرداری، نمی‌تواند تمام جنبه‌های زیبایی و خدماتی شهر را پوشش دهد، از این رو با توجه به وظایف گسترده مجموعه‌های خدماتی در سطح شهر، تلاش داریم تا با پیگیری‌ها و ارتباطات مختلف، فضای کلی شهر را مهیای میزبانی «تبریز ۲۰۱۸» کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: