• چهارشنبه ۹ فروردین ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 961-3087-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

ناظر عالی ستاد هماهنگی خدمات سفر کشور:

بدون همکاری بخش خصوصی توسعه گردشگری امکان‌پذیر نیست

ناظر عالی ستاد هماهنگی خدمات سفر کشور در بازدید از اقدامات ستاد سفر آذربایجان شرقی، هماهنگی موجود بین دستگاه‌ها را در ارائه خدمات به گردشگران نوروز 96 مطلوب ارزیابی کرد. 

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، آناهیتا خلج امیرحسینی در حضور و بازدید خود از آذربایجان شرقی در جمع خبرنگاران گفت: هم افزایی به وجود آمده بین دستگاه‌ها برای میزبانی هر چه بهتر از گردشگران نوروز 96 رضایتمندی حداکثری گردشگران را به دنبال داشته است.

خلج امیرحسینی گفت: با توجه به رویداد تبریز 2018 در انتهای سال جاری این هم افزایی می بایست به صورت مستمر ادامه یابد تا اهداف متصور برای تبریز 2018 به بهترین شکل ممکن محقق شود.

ناظر عالی ستاد هماهنگی خدمات سفر کشور افزود: باید ظرفیت سازی لازم در استان به منظور حضور فعال بخش خصوصی صورت پذیرد، چرا که بدون همکاری بخش خصوصی توسعه گردشگری امکان پذیر نیست.

او در خاتمه با اشاره به بازدیدهای انجام شده در سال گذشته گفت: مجموعه فعالیت های ستاد اجرایی خدمات سفر استان در حوزه های مختلف مانند نظارت، اسکان، اطلاع رسانی، تبلیغات و ... برای نوروز 96 مطلوب بوده است و با توجه به برگزاری مستمر آئین‌های نوروزی و چاپ اقلام متنوع اطلاع رسانی گردشگری رویکرد «نوروز 96 ، نوروز متفاوت» تا حدود زیادی در استان محقق شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: