• چهارشنبه ۱۸ اسفند ماه، ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9512-15314-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز:

«تبریز» از عناوین شناخته‌شده در نمایشگاه گردشگری برلین است


مدیرعامل سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز گفت: تبریز، از عناوین شناخته‌شده در نمایشگاه گردشگری برلین است و با مجموعه ارزنده‌ای از ظرفیت‌ها و بسته‌های گردشگری، در این رویداد مهم حضور یافته است. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، رضا خلیلی با بیان این مطلب اظهار کرد: حضور «تبریز ۲۰۱۸» به عنوان مهم‌ترین بستر گردشگری کشور، در نمایشگاه گردشگری برلین، نقش موثری در تقویت ارتباطات گردشگری و زمینه‌های همکاری سرمایه‌گذاری و فرهنگی با شهرهای گردشگرپذیر و گروه‌های فعال اقتصادی خواهد داشت. 
  
وی به تدارک سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز در این خصوص اشاره کرد و افزود: ارائه بروشورها و نقشه‌های گردشگری، لوح‌های فشرده ویدیویی از جذابیت‌های طبیعی و تاریخی تبریز و معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری گردشگری، از جمله تمهیداتی است که در از مدت‌ها قابل، پیش‌بینی شده و در غرفه شهرداری تبریز ارائه می‌شود. 
  
خلیلی اضافه کرد: دیدار با مدیران گردشگری و سرمایه‌گذاران اقتصادی، در فرصت برگزاری نمایشگاه، زمینه‌های لازم برای پیگیری موضوعات مرتبط با مدیریت شهری و دیدارهای دو جانبه در تبریز و شهرهای هدف را فراهم خواهد کرد. 
  
مدیرعامل سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز  با اشاره به این‌که استقبال از غرفه تبریز قابل توجه بوده است، خاطرنشان کرد: درخشش‌های تبریز به خصوص در مباحث گردشگری، موجب شده بازدیدکنندگان، مدیران و متخصصان گردشگری، در غرفه شهرداری تبریز حضور یافته و در خصوص اقدامات آتی شهر تبریز و برنامه‌های گردشگری خود تبادل نظر کنند. 
  
مدیرعامل سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز، معرفی صنایع دستی، آثار ملموس و ناملموس تاریخی، جاذبه های طبیعی، میراث فرهنگی، آئین‌های سنتی و هنرهای بومی را از محتوای اصلی غرفه تبریز خواند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: