• چهارشنبه ۱۸ اسفند ماه، ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9512-14314-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

حضور تبریز در بزرگترین رویداد گردشگری جهان


شهردار تبریز از حضور تبریز در بزرگترین رویداد گردشگری جهان خبر داد و گفت: مجموعه‌ای از ظرفیت‌ها و دستاوردهای گردشگری تبریز در نمایشگاه ITB برلین عرضه می‌شود. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، صادق نجفی با اعلام این خبر خاطرنشان کرد: نمایشگاه گردشگری برلین از تاریخ ۱۸ تا ۲۲ اسفندماه، فرصت مهمی در تقویم جهانی گردشگری است که طی آن کشورهای تاثیرگذار در شاخص‌های گردشگری جهان، به همراه شرکتنو‌های تبلیغاتی و سرمایه‌گذاری، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های گردشگری خود را عرضه می کنند. 
  
وی اضافه کرد: دستاوردهای این نمایشگاه، از نظر زمینه‌های گفتگو و تبادل‌نظر با مدیران شهری و بهره‌گیری از تجارب روز گردشگری جهان، حایز اهمیت بوده و نقش موثری در بسترهای گردشگری و فرهنگی شهر خواهد داشت. 
  
شهردار تبریز متذکر شد: کشورمان با انبوهی از توانمندی‌های فرهنگی و تاریخی، همواره کانون توجه بازدیدکنندگان نمایشگاه گردشگری برلین بوده‌است؛ در این بین تبریز به عنوان شهری که در سال‌های اخیر، سرآمد مباحث گردشگری بوده و عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال 2018 را از آن خود کرده است، از نقاط قوت حضور ایران در ITB به شمار می‌رود. 
  
نجفی اظهار کرد: ثبت عنوان «شهرداری تبریز» در سایت رسمی نمایشگاه، ارائه‌ بسته‌های فرهنگی و بازدید‌های متقابل و دیدارهای دوجانبه با مدیران شهری و فعالان گردشگری، از محورهای اصلی حضور تبریز در نمایشگاه برلین است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: