• دوشنبه ۱۶ اسفند ماه، ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9512-4787-5
  • خبرنگار : 1181
  • منبع خبر : ----

رئیس انجمن صنفی راهنمایان گردشگری آذربایجان‌شرقی به ایسنا خبر داد

مستقر شدن راهنمایان گردشگری کارت‌دار در اماکن گردشگری در نوروز


رئیس انجمن صنفی راهنمایان گردشگری آذربایجان‌شرقی با اشاره به فعالیت‌های انجمن صنفی در نوروز 96 خاطر نشان کرد: در نوروز امسال راهنمایان گردشگری کارت دار از سوی انجمن صنفی به اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان و شهرداری معرفی می‌شوند تا در اماکن گردشگری شهر مستقر شوند و مقرر شده‌است در همه آژانس‌های مسافرتی یک راهنمای کارت دار حضور داشته باشد. 
  
آیدین نظافت در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، افزود: در ورودی‌های بازار سرپوشیده تبریز و نیز در سطح شهر راهنمایانی در حال گردش خواهند بود تا به مسافران و گردشگران خدمت‌رسانی کنند. 

وی با تاکید به انتخاب خود به عنوان عضو البدل در کانون راهنمایان گردشگری کشور گفت: حضور نماینده‌ای از آذربایجان‌شرقی در کانون راهنمایان کشور فرصت ارزشنمدی در جهت معرفی قابلیت‌ها و پتانسیل‌های این استان در ایران و جهان است و در تلاشیم فعالیت‌های خود را با محوریت تبریز 2018 در کانون راهنمایان کشور دنبال کنیم. 
  
نظافت در خصوص دیگر اعضای این کانون خاطر نشان کرد: رئیس هییت مدیره اویس کیانی از زنجان ، نایب رئیس و خزانه دار عباس خرم روز از اصفهان، دبیر حسین دهقان از یزد، عضو اصلی مهسا مطهر از تهران، عضو اصلی امیر سبوکی از فارس، عضو علی البدل آیدین نظافت از تبریز، عضو علی البدل بهنام افتخاریان از همدان، بازرس مرتضی حاجی زاده، بازرس علی البدل مجتبی جماعتی از گیلان است. 
  
وی در خصوص برگزاری دوره‌‌های آموزشی در راستای میزبانی شایسته از گردشگران تبریز 2018 گفت: دوره‌‍‌های اموزشی مختلف از قبیل  فرش، تبریزگردی به چند زبان مختلف  و دوره آموزش زبان از جمله برنامه‌های انجمن است. 

گفتنی است، آیدین نظافت بعد از استعفای مینا مقدم به عنوان رئیس انجمن صنفی راهنمایان گردشگری آذربایجان‌شرقی انتخاب شده‌است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: