• یکشنبه ۱۵ اسفند ماه، ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9512-3584-5
  • خبرنگار : 1181
  • منبع خبر : ----

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تبریز در گفت‌وگو ایسنا:

اتمام پروژه‌های نیمه‌ تمام شهرداری در سال 96 در اولویت است


رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تبریز اتمام پروژه‌های نیمه‌ تمام شهرداری در سال 96  را از الویت‌های بودجه عنوان کرد. 
  
علی نوای باغبان در گفت‌وگو با ایسنا، آذربایجان‌شرقی، با بیان اینکه در سال آینده فقط پروژه‌های ضروری آغاز می‌شود، گفت: اتمام پروژه‌های نیمه تمام از قبیل مترو، مرکز همایش‌های بین‌المللی، اتمام مسیرگشایی با بالای 70 درصد پیشرفت و پارک موزه دفاع مقدس در اولویت برنامه‌های شهرداری قرار دارند.

وی با اشاره به اینکه بخش عمده بودجه 96 شهرداری به بخش عمرانی اختصاص یافته‌ است، گفت: بودجه کل شهرداری در سال آتی، 2785 میلیارد تومان است که از این میان 60 درصد بودجه معادل با حدود 1600میلیارد تومان بخش عمرانی و 40 درصد آن معادل با 1000 میلیارد بخش جاری برنامه‌ریزیر شده‌است. 
  
وی افزود:پرداخت بدهی اشخاص حقیقی و حقوقی و توجه به حمل و نقل عمومی از قبیل اتوبوسرانی و تاکسیرانی از جمله موارد مطرح شده در بودجه است. 
  
نوای باغبان در خصوص تبریز 2018 گفت: اعتبارات برای تبریز 2018 در تمام قسمت‌ها توزیع شده‌است و در قالب برنامه‌های فرهنگی، عمرانی، غیر عمرانی و جاری است و در تلاشیم میزبان شایسته‌ای برای تبریز2018 باشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: