• چهارشنبه ۱۲ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 984-3686-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

اولین مدرسه تابستانه چالش های مدیریت ورزشی در دانشگاه تبریز برگزار می‌شود

اولین مدرسه تابستانه چالش‌های مدیریت ورزشی با حضور و سخنرانی اساتید و محققانی از کشورهای فرانسه، لهستان، پاکستان، ترکیه و پرتغال در دانشگاه تبریز برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، یعقوب بدری آذرین - دبیر کل اولین مدرسه تابستانه چالش های مدیریت ورزشی و رئیس دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تبریز در این خصوص گفت: این مدرسه تابستانه به همت دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تبریز  و با همکاری منطقه آزاد ارس در سطح بین المللی از 25 الی 28 تیرماه سال جاری در دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی این دانشگاه و منطقه آزاد ارس برگزار خواهد شد.

این عضو هیات علمی دانشگاه تبریز آخرین مهلت ثبت نام را تا تاریخ 15 تیرماه اعلام کرد و افزود: اولین مدرسه تابستانه چالش های مدیریت ورزشی در محورهای مدیریت گردشگری ورزشی، برندهای ورزشی، مدیریت داوطلبان ورزشی، جامعه شناسی ورزشی، ورزشهای بومی و باستانی و اقتصاد ورزشی با حضور اساتید و محققان داخلی و خارجی برگزار می شود.

وی با اشاره به اهداف این مدرسه خاطرنشان کرد: فراهم نمودن زمینه‌ای جهت تبادل افکار و دانش بین پژوهشگران، ارائه دستاوردهای جدید پژوهشی در زمینه ی مدیریت ورزشی و کمک به حل مشکلات و معضلات ورزش کشور از جمله اهداف برپایی این مدرسه است.

رئیس دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تبریز اضافه کرد: در این مدرسه تابستانه  که در محور های مختلف برگزار می‌شود، از پژوهشگران کشورهای مختلف نیز دعوت به عمل آمده است تا بتوانیم بستری فراهم کنیم که در آن از تجارب و موفقیت های پژوهشگران کشورهای دیگر در حوزه های مختلف مدیریت ورزشی استفاده کنیم.

به گفته وی، در طی مدت مدرسه تابستانه تیم های پژوهش متشکل از اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی در حوزه‌های مختلف مدیریت ورزشی تشکیل شده و فعالیت خواهند کرد و ماحصل این فعالیت ها و تبادل دانش بین پژوهشگران تولیدات علمی-پژوهشی جهت بهره گیری در صنعت ورزش کشور خواهد بود.

این استاد دانشگاه تبریز در خاتمه از همه اساتید، پژوهشگران و دانشجویان دعوت کرد که با حضور و فعالیت در حوزه‌ی پژوهشی خود زمینه پر بار شدن این گردهمایی را فراهم کنند.

یادآور می شود: بازدید از منطقه آزاد ارس از دیگر برنامه‌های اولین مدرسه تابستانه چالش‌های مدیریت ورزشی اعلام شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: