• پنجشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-11414-5
  • خبرنگار : 1179
  • منبع خبر : ----

نائب رئیس شورای شهر تبریز:

خبرگزاری‌ها امید و نشاط به جامعه تزریق کنند

نائب رئیس شورای شهر تبریز با بیان این‌که عدم برقراری ارتباط با مردم از مشکلات اساسی ما است، گفت: فضای نا امیدی و یاس در جامعه ایجاد شده که این عامل خود باعث کاهش کارایی شده است، از تمامی خبرگزاری‌ها خواهش می‌کنم در شرایط فعلی به جای این‌که فضای ناامیدی را در مردم و جامعه تشدید کنند، امید و نشاط به جامعه تزریق و تا حدودی زندگی روزمره‌ی مردم را تسهیل کنند.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، سونیا اندیش در مراسم گرامیداشت بیستمین سالگرد تاسیس ایسنا، ضمن تبریک روز دانشجو و بیستمین سالروز تاسیس خبرگزاری ایسنا، اظهار کرد: امیدوارم همواره قدر منزلت و شان دانشجویان که چشم و امید جامعه هستند را بدانیم و زمینه را برای رشد و توسعه دانشجویان فراهم کنیم.

وی با بیان این‌که بی شک مدیریت و مسئولیت یک خبرگزاری کار بسیار سختی است، افزود: وظیفه‌ی خبرگزاری ایسنا در دوران مختلف، شرایط فعلی و کش و قوس‌های سیاسی و فرهنگی بسیار سخت بوده و عوامل این خبرگزاری همواره برای انعکاس اخبار زحمات زیادی می‌کشند.

اندیش بیان کرد: خبرگزاری ایسنا یکی از شاخص‌ترین خبرگزاری‌ها است که همواره سعی کرده با شفاف سازی و بدون جناح بندی خاص، خبرها را انعکاس دهد.

وی ادامه داد: خوشحالم ک فضای رسانه‌ای ایسنا در ارائه‌ی اخبار توانسته به شفافیت بیشتری دست یافته و واقعیت‌ها را بیان کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: