• یکشنبه ۱۸ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 976-5286-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

تقویم آموزشی نیمسال اول سال تحصیلی ۹۸-۹۷ دانشگاه تبریز اعلام شد

تقویم آموزشی نیمسال اول سال تحصیلی ۹۸-۹۷ دانشگاه تبریز اعلام شد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه تبریز در این ارتباط با بیان اینکه همچون سال‌های گذشته تمامی مراحل ثبت نام به صورت اینترنتی انجام می‌شود، تصریح کرد: با انجام مراحل ثبت نام به صورت اینترنتی از ایاب و ذهاب و صرف هزینه زیاد توسط خانواده ها و دانشجویان جلوگیری می‌شود.

علی حسین زاده دلیر در ادامه با اشاره به زمان بندی انتخاب واحد دانشجویان در تمامی مقاطع اضافه کرد: زمان انتخاب واحد ورودی‌های ۹۴ و ما قبل و نیز کارشناسی ناپیوسته علوم آزمایشگاهی دامپزشکی ورودی های ۹۶ روز شنبه ۱۷ شهریور شروع شده و ورودی‌های ۹۵ روز یکشنبه ۱۸ و ورودی‌های ۹۶ روز دو شنبه ۱۹ از ساعت ۹ صبح لغایت ساعت ۲۴ انتخاب واحد را انجام خواهند داد.

به گفته وی انتخاب واحد دانشجویان تحصیلات تکمیلی هم روز سه شنبه در تاریخ ۲۰ شهریور است. 

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه تبریز با اشاره به زمان ثبت نام اینترنتی وردیهای ۹۷ در تمامی مقاطع گفت: زمان ثبت نام برای دانشجویان دکتری تخصصی ۱۲ و ۱۳ شهریور ماه بود و دانشجویان جدیدالورود در مقطع کارشناسی ارشد نیز می‌توانند در روزهای ۱۹ و ۲۰ و آزمون سراسری هم ۲۵ لغایت ۲۷ شهریورماه به مدت سه روز می‌توانند، اقدام به ثبت نام نمایند.

به گفته وی زمان حضور ورود‌ی‌های جدید در دانشگاه جهت تحویل مدارک به دانشکده مربوطه، پذیرفته شدگان مقاطع تحصیلات تکمیلی ۲۴ و ۲۵ شهریور است و پذیرفته شدگان آزمون سراسری نیز در روزهای ۳۱ شهریور و یک مهرماه انجام خواهد شد.

حسین زاده دلیر خاطر نشان کرد: دانشجویانی که در ایام مقرر موفق به انتخاب واحد نشده‌اند، می‌توانند روزهای چهارشنبه ۲۱ و جمعه ۲۳ شهریور، از ساعت 9 صبح لغایت ساعت ۲۴ به صورت اینترنتی اقدام به انتخاب واحد کنند.

وی افزود: حذف و اضافه نیز به صورت اینترنتی در سه و چهار مهرماه انجام می‌شود و مطابق این برنامه، مهلت ارائه مرخصی برای دانشجویان در نیمسال اول،  ۱۷ شهریور الی ۴ مهرماه می‌باشد.

وی تصریح کرد: کلاس‌های ورودی‌های قدیم نیمسال اول از ۲۴ شهریور ماه و دانشجویان جدیدالورود از اول مهرماه  لغایت ۱۳ دی ماه ۹۷ برگزار شده و امتحانات پایان نیمسال اول نیز از ۱۵ دی الی ۲ بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: