• یکشنبه ۲۴ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-19014-5
  • خبرنگار : 1179
  • منبع خبر : ----

مدیر عامل سازمان پارک‌ها و زیباسازی شهرداری تبریز:

طرح خودکفایی پارک‌های تبریز به طور پایلوت در 10 بوستان شهری اجرا می‌شود

مدیرعامل سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز از اجرای طرح خودکفایی پارک‌های تبریز به طور پایلوت در 10 پارک سطح شهر خبر داد. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، علی مدبر در جلسه کمیته درآمد این سازمان اظهار کرد: در این زمینه باید طرح خودکفایی پارک‌ها را به شهردار ارائه کرده و بخش‌های مناسب را برای درآمدزایی شناسایی کنیم تا از پتانسیل‌های مختلف آن استفاده شود. 
  
وی با اشاره به ضرورت تحکیم حاکمیت سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در بطن مجموعه شهرداری، بیان کرد: در این راستا باید در ابتدا دو مجموعه زیباسازی و پارک‌ها اتحاد و همدلی خود را حفظ کنند. 
  
مدبر با تاکید بر تدوین آیتم‌های درآمدی این مجموعه، یادآور شد: در این راستا باید دو موضوع کاهش گروه‌ها و افزایش مبلغ گروه‌ها مد نظر قرار گیرد. 
  
وی خاطرنشان کرد: طی دو ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، شاهد افزایش درآمد مجموعه زیباسازی بوده‌ایم. 
  
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و زیباسازی شهرداری تبریز با بیان این‌که اخطارهای مربوط به تابلوهای مشاغل باید هدفمند باشد، گفت: متاسفانه ارباب رجوع‌ها اطلاعات صحیحی از شیوه نصب تابلو ، اخذ عوارض و...ندارند. 
  
وی از لزوم راه اندازی واحد اجرای احکام در مجموعه زیباسازی نیز خبر داده و افزود: جهت وصول عوارض مربوط به اخطارهای صادر شده متاسفانه جای خالی واحد اجرای احکام احساس می‌شد که برای رفع این مشکل چاره اندیشی می‌شود. 
  
مدبر با اشاره به رفع مشکل بنرهای غیر قانونی در سطح شهر، اظهار کرد: در این زمینه باید با هماهنگی مشاور طرح جامع و طرح تفصیلی جلسه‌ای برگزار شده و راهکارهای این مشکل پیگیری شود. 
  
وی در پایان به ایمن سازی و استحکام تابلوهای شهری اشاره داشته و گفت: این اقدام جهت پیشگیری از هر گونه آسیب به شهروندان عزیز انجام می‌شود و به طور مداوم نظارت‌های مخفیانه از سوی این سازمان انجام می‌گیرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: