• پنجشنبه ۲۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 974-2685-5
  • خبرنگار : 1145
  • منبع خبر : ----

استاندار آذربایجان‌شرقی:

صاحبان فکر و ایده پیشنهادهای عملی در جهت خروج از مشکلات ارایه کنند

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به مشکلات اقتصادی اخیر در کشور، تاکید کرد: در این شرایط حساس باید صاحبان فکر و ایده، در جهت خروج از مشکلات، پیشنهادهای عملی قابل اجرا به دستگاه‌های اجرایی ارائه کنند.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، مجید خدابخش در نشست تخصصی احزاب، سازمان‌های مردم‌نهاد و جمعی از بانوان فعال در حوزه‌های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی، با اشاره به انتشار فزاینده مطالب ناامیدکننده از سوی دشمنان از طریق فضای مجازی، گفت: انتشار این مطالب در جهت تشدید مشکلات صورت می‌گیرد و عده‌ای با پروبال دادن به اخبار کذب و ناامیدکننده به دنبال سوءاستفاده از شرایط حاکم هستند.

وی، صادرات برق ایران به ارمنستان با وجود مشکل تأمین برق در داخل کشور را یکی از خبرهای کذب روزهای اخیر عنوان کرد و گفت: کسانی که چنین اخباری را منتشر می‌کنند به دنبال ضربه زدن به اعتماد مردم هستند.

استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به بازدیدهای اخیر خود از چند واحد تولیدی در استان و وضعیت امیدبخش این کارخانه‌ها که اغلب بدون استفاده از تسهیلات بانکی در جهت تولید و اشتغال فعالیت می‌کنند، گفت: وجود مشکلات و نارسایی‌ها در جامعه طبیعی است و وظیفه ما در این شرایط این است که به مردم امید بدهیم و آنها را دلسرد نکنیم.

خدابخش با اشاره به افزایش دمای هوا در روزهای اخیر و افزایش مصرف برق، خاطرنشان کرد: بانوان می‌توانند با مدیریت مصرف بهینه برق در خانواده‌ها، نقش مهمی در حل این مشکلات داشته باشند.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین مدیرکل امور بانوان و خانواده را به ارتباط مستمر با نمایندگان احزاب و فعالان حوزه های مختلف بانوان وشنیدن نقدها و پیشنهادهای آنان توصیه کرد.

مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی هم در این نشست با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه استانداری و معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، از تدوین سند ارتقای جایگاه وضعیت زنان و خانواده استان تا اواخر شهریور با همکاری اساتید دانشگاه و فعالان حوزه زنان خبر داد.

رقیه صادق‌زاده تاکید کرد: در راستای تلاش برای کاهش آسیب‌های اجتماعی، طرح تاب آوری اجتماعی زنان نیز از هفته آینده در تبریز و شهرستان‌ها توسط مربیان تسهیل گر اجرا خواهد شد.

وی همچنین از برگزاری طرح توان افزایی زنان جوان در مسیر کسب و کار و کارآفرینی در استان خبر داد.
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: