• سه شنبه ۵ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-3914-5
  • خبرنگار : 1172
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی مطرح کرد

اهمیت برنامه‌ریزی دقیق و منسجم برای پر کردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی با تاکید بر این‌که باید با برنامه‌ریزی دقیق و منسجم در راستای پر کردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان تصمیم گرفت، گفت: بحث غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان بسیار اهمیت دارد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، ایوب بهتاج در آیین افتتاح رسمی برنامه‌های اوقات فراغت جوانان و نوجوانان استان، ضمن قدردانی از حمایت‌های تمامی افراد و نهادهایی که در امور جوانان همکاری دارند، اظهار کرد: حضور دوباره‌ی مهندس تندگویان در تبریز نشانگر این است که اهمیت ویژه‌ای در رابطه با جوانان استان قائل هستند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان با اشاره به اهمیت فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی در استان، اظهار کرد: از هشتم تیرماه سال‌جاری در تبریز میزبان ۱۷ کشور آسیایی در رقابت‌های قهرمانی والیبال نوجوان آسیا خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: از مردم شریف استان دعوت می‌کنیم تا با حضور خود در مسابقات و تشویق تیم ملی، قوت قلبی برای بازیکنان باشند.

بهتاج با اشاره به فعالیت‌های اداره کل ورزش و جوانان استان در رابطه با بحث غنی‌سازی اوقات فراغت اظهار کرد: فعالیت‌های بسیار خوبی در این راستا انجام شده و دستگاه‌ها تعامل خوبی در این رابطه داشتند.

وی با بیان این‌که اوقات فراغت، مصرف غير توليدی زمان است، افزود: پرداخت به بحث اوقات فراغت در همه کشورها وجود داشته و اکثر کشورها معتقدند که ایامی از هر فصل تعطیل شود تا افراد بتوانند اوقات فراغت مربوط به هر فصل را اجرایی کنند.

وی ادامه داد: اکثریت کشورها همانند کشورمان، ۱۰۰ روز تعطیلی را برای اوقات فراغت در راستای "تفریحات دسته جمعی، انفرادی آموزشی و..." اختصاص می‌دهند.

گفتنی است، در پایان همایش از کانون‌ها و سازمان‌های مردم نهاد برتر و کارشناسانان تجلیل به عمل آمده و همچنین تفاهم‌نامه‌ی همکاری بین معاونت فرهنگی شهرداری تبریز و اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان در امر غنی‌سازی اوقات فراغت مبادله شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: