• شنبه ۵ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-3514-5
  • خبرنگار : 1179
  • منبع خبر : ----

بازارچه خیریه رمضان در پارک ائل گلی تبریز دایر می شود

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان آذربایجان شرقی گفتک بازارچه خیریه رمضان برای معرفی تولیدات مددجویان خودکفا شده کمیته امداد استان آذربایجان شرقی در پارک ائل گلی تبریز دایر می شود .                                                                                                                                               
  
به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، یونس فاتح با بیان اینکه بازارچه خیریه رمضان برای معرفی تولیدات مددجویان خودکفا شده این نهاد در پارک ائل گلی تبریز دایر می شود، افزود: این بازارچه از 5 تا 18 خرداد به مدت دو هفته و در 30 غرفه برپا می شود .                                                                         
  
وی با بیان اینکه 30 طرح خودکفایی در این بازارچه شرکت خواهند کرد، افزود: پوشاک، پرورش گل، کفش، عرقیات گیاهی، لوازم التحریر، ظروف آشپزخانه و... از جمله طرح هایی هستند که در این بازارچه برای فروش به نمایش گذاشته خواهند شد .               
  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان آذربایجان شرقی با دعوت از مردم برای بازدید از بازارچه خیریه، گفت: بازارچه اشتغال با رویکرد عرضه و فروش تولیدات مددجویان خودکفا شده در رده مشاغل خرد و خانگی برپا می شود .                           
  
فاتح با تاکید به اینکه اشتغال زایی برای مددجویان می تواند آن‌ها را به نیروهای مولد و کارآفرین تبدیل کند، بیان کرد: اشتغال پایدار مددجویان زمینه ساز توانمندی خانوارهای تحت حمایت است و سبب خروج آن‌ها از چرخه حمایتی کمیته امداد می شود .  

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: